Antykoncepcja dla mężczyzn

infanrix hexa

Niewątpliwe dział środków antykoncepcyjnych jest bardzo szeroki i obejmuje wiele mniej lub bardziej skutecznych środków. W związku z tym panie mają wiele możliwości zabezpieczenia się przed niechciana ciążą i mogą wybrać odpowiednią dla nich metodę. Jednak zastanawiające jest to, dlaczego to my mamy się męczyć, sprawdzać, kombinować, co będzie lepsze dla nas i dla naszego zdrowia.

To my mamy problem z wagą, cerą i samopoczuciem. Dlaczego mężczyźni mogą  spokojnie oddawać się przyjemnościom, kiedy to właśnie od nich zależy cały mechanizm prowadzący do zapłodnienia. Niestety, jak dotąd nie wymyślono jeszcze na tyle skutecznej metody antykoncepcji dla mężczyzn, aby mogła być wprowadzona na rynek.

Oczywiście mamy prezerwatywy, które nie dają dobrych efektów. Panowie mogą poddać się także operacji podwiązania nasieniowodów, jednak nie jest to dobry pomysł ze względu na nieodwracalność tego działania. Choć trwają badania i pojawiły się pomysły na wprowadzenie żelu intymnego z męskim oraz żeńskim hormonem płciowym, to nie ma pewności, że metoda będzie skuteczna.

Bowiem faktycznie zmniejszają one znacznie ilość plemników, to jednak i tak one są i mogą „zadziałać”. Wobec powyższego, chyba nie mamy wyjścia i nadal będziemy same ponosić pełną odpowiedzialność za stosowaną antykoncepcję. Co i tak nigdy nie daje nam stuprocentowego uniknięcia zapłodnienia i rozwoju ciąży.

Zentel ulotka Corega Super Mocny opinie

Jednak pamiętajmy o tym, że nawet, jak tak się stanie to dziecko jest największym cudem świata i należy je pokochać.

Recent Articles

© 2021 antykoncepcja na miare xxi wieku. Wszystkie prawa zastrzeżone.